Otthonszerű panzió

Pihenőkereszt Panzió SopronPihenőkereszt Panzió Sopron a térképen

Kiváló 2018. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. június 11.
Régebben már jártunk a Pihenőkeresztben, kellemes volt a hely. Azóta mit sem változott.
Most korábban érkeztünk a hivatalos szoba átadási időnél. Ez egyáltalán nem okozott gondot, simán beengedtek minket egy átöltözés erejéig, majd folytatták a takarítást.
Kaptunk kulcsot, kapunyitót és mehettünk utunkra. Az elhelyezkedés tökéletes, családi házas övezet a város szélén. Perceken belül szinte minden elérhető. Csend van, legfeljebb a szomszéd grillez a kertjében.
A szobákban van klíma, az ágyak kényelmesek, tisztaság van. Ennél több nekünk nem kellett.
8 évvel ezelőtt egy kétágyasért 8 ezret fizettünk/éj. Most egy dupla ágy + 2 pótágy a két gyerek miatt, 18 ezer volt egy éjszakára. szerintem teljesen korrekt.
A reggeli bőséges. Háromféle meleg étel, vagy hidegtál. A kiszolgálás kedves, közvetlen. A hely és a tulajdonosok által keltett hangulat inkább hasonlít egy nagy családi házra, mint panzióra.
Még megyünk! :-)
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Pihenőkereszt Panzió további értékelései

2014.06.08családjával
Kedves, rugalmas fogadtatás. Szép a környezet. Az étkeztetés kiváló. Autós vendégeknek abszolút ideális. Könnyen megközelíthető a város és nevezetességei, de még a Fertő tó és környéke is. Már sokszor voltunk itt, mindig elégedetten távoztunk.Könnyen elérhető a környék összes gyógyfürdője,...
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel