Pólus Panzió Sopron

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Pólus Panzió Sopron vélemények

Gyenge 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Családi kirándulás alkalmával jártunk itt. A panzió magától a belvárostól tényleg kilométeres távolságra esik, és semmi látnivaló a környéken! Családi apartmanban voltunk elszállásolva, ami két külön szobát jelent az apartmanon belül, viszont mégis elég szűkös volt. A szobákban kisképernyős, régi típusú TV, amiben a kép szaladgált.
Átlagos 2014. augusztus 23.kollégákkal járt itt
A munkatársaimmal jártunk itt céges kirándulás keretében, a célpontok a neves magyar borvidékekhez kötődnek, s a programunknak mindig része egy esti borkóstolás. Takarékossági okokból olcsó szállást kerestünk, s ennek a Pólus Panzió meg is felelt (8. 000 Ft egy 2 ágyas szoba, utószezoni ár).
Pólus Panzió Sopron - BelsőPólus Panzió Sopron - SzobákPólus Panzió Sopron - Szobák