Rosengarten Hotel Sopron ★★★

Rosengarten Hotel Sopron
Rosengarten Hotel SopronRosengarten Hotel Sopron
Rosengarten Hotel SopronRosengarten Hotel Sopron

Rosengarten Hotel Sopron bemutatkozása

Három csillag superior kategóriájú szállodánk Sopronban, közvetlenül a város elkerülő út mellett várja kedves vendégeit, csodálatos panorámával a - szinte egész évben hófödte - Schneebergre és a Lővérek fenyveseire.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Rosengarten Hotel Sopron vélemények

2018. március 4.a párjával járt itt
Hosszú hétvégèt töltöttünk itt. Könnyen megközelíthető, csendes környezetben található. A szoba tiszta, jól felszerelt. A szemèlyzet kedves,segîtõkèszek. A reggeli bõsèges.
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
Január elején töltöttünk három napot a hotelben. Az étteremben a kiszolgálás tökéletes volt. Reggelinél a pincér felhívta a figyelmünket arra, hogy nem csak a kikészített ételekből válogathatunk, meleg reggelit is tálalnak. A török fürdő nagyon tetszett. Még sehol nem találkoztam ezzel a megoldással, hogy lefoglaltuk időre és csak mi ketten használtuk.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttem a hotelben nem régiben. A szoba tiszta volt, tágas, kényelmes és ízléses. A személyzet mérhetetlenül kedves és segítőkész, akár az éjszaka közepén is. Az étterem terasza elég korán zárt, de egyebekben az étel, a kiszolgálás hibátlan volt. Elhelyezkedésben kicsit messze esik a belvárostól. Bárkinek őszintén tudom ajánlani.
2015. július 26.a párjával járt itt
Másodszor szálltunk meg ebben a hotelban,nem véletlenül. A szobák kialakítása nagyvonalú,minden hatalmas,külön WC (! ),széles ágy, méretes fürdőszoba. A reggeli kiadós, a választék is megfelelő. Egy alkalommal vacsoráztunk itt, mindennel meg voltunk elégedve,bár az egy kicsit fájt, hogy Sopronban nem tudtunk csapolt sopronit inni(üveges lett volna).