öregharcsa

öregharcsa adatlapja

Regisztráció2013.05.26
Utoljára itt2016.02.29

2015. május 19.gyerekekkel járt itt
Egy szombati ebédet fogyasztottunk,szerencsére tudtunk asztalt foglalni,ennek hiányában reménytelen a helyzet (legalábbis szombaton). Húsleves:az egyik legfinomabb volt amit étteremben ettem. Ennél jobbat csak én tudok főzni. . . de nem mindig sikerül ám! Brassói: ez egy elég egyéni interpretációja volt a brassóinak de jó volt,elfogyott, de nem erre számítottam.
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk családostól ebben a szállodában július elején. Összességében meg voltunk elégedve: tisztaság, személyzet hozzáállása,medencék, víz tisztasága, reggelik és vacsorák választéka és minősége. Sajnos a vacsoránál az étterem ajtajánál is ismertetett öltözködési szabályokra a kedves vendégek egy része fittyet hány,és ezt a személyzet szó nélkül tudomásul is veszi.
2013. május 27.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen található szálloda, mely megfelel az igért 3-4 csillagnak.Mi a 4× részben laktunk, de tökéletes a 3× is.Kicsit messzebb van ugyan az étteremtől, de legalább nincs ételszag.A wellnesz részleg nagy telítettség esetén nagyon kicsi, szűkös.A reggeli és a vacsora is KIVÁLÓ.Jó szívvel ajánlom mindenkinek.