Kutyásszemmel: Végre egy igazi minőségi kutyabarát szállás :-) - Pro Village Vendégházak Sopronkövesd

Végre egy igazi minőségi kutyabarát szállás :-)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
A Pro Village egy kitűnő minőségű szálláshely főleg kutyásoknak. A világos, tágas vendégházak minden igényt kielégítenek felszerelésükkel. A tisztaság kifogástalan. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Az étteremben felszolgált ételek és a reggeli is minőségi alapanyagokból készül, bőséges és finom.
A szálláshely kiválósága mellett a kutyabarát vendégek szívét melengeti az itt működő "Második élet" kezdeményezés.
Mi biztosan visszatérünk még :-).

Szeretnéd követni Kutyásszemmel felhasználót?    Igen

9483 Sopronkövesd
Franciska Major 50.

Vélemények Kutyásszemmel felhasználótól

2019. április 26.
Nem hirdeti fennhangon, hogy kutyabarát, de a tóparti apartmanok ideálisak kutyásoknak. Mi Húsvétkor, ragyogó napsütéses időben töltöttünk el itt négy napot. Az apartman nem túl nagy, praktikusan berendezett. Lehet, hogy borús időben kicsit sötét, ezt szerencsére mi nem tapasztaltuk meg. Hűtő,...

2019. január 17.
Az első emeleti, kétszemélyes apartman tökéletes szállás volt négy éjszakás pihenésünkhöz. Tágas, világos, praktikusan berendezett és megfelelően felszerelt. Úgy gondolom, a tulajdonosok pontosan tudják mi szükséges, hogy a vendégek elégedettek legyenek. A kert gondozott, a parkolás is egyszerű....

2019. január 17.
Négynapos zalakarosi tartózkodásunk második napján fedeztük fel az éttermet. Mivel férjem húsimádó, nem is volt kérdés, hogy a következő napokon melyik étterembe menjünk. A kemencében sült csülökből többször is rendelt :-). Vegetáriánusként a prószát párolt káposztával teszteltem, az is finom...