Útban Győr felé

Lesz Vigasz Pub SörédLesz Vigasz Pub Söréd a térképen

Átlagos 2020. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. június 28.
Gyerekkoromban - kb. 35 éve - is volt már ezen a helyen egy afféle tipikus falusi kocsma, amint lefordultunk a Székesfehérvár és Győr közötti főútról, egyből a sarkon bele is futottunk a kocsmába, ahol gyakorta megálltunk ilyen-olyan indokokkal.
A Lesz Vigasz nevet választotta magának a megújult söröző, ahogy DEndre értékelőtársam is megjegyezte, ezen a néven az országban több helyütt is összefuthatunk: pl. Vecsésen és Zamárdiban is van ilyen nevű vendéglátó hely, másutt panzió működik ezen a néven, de Szolnokon egy esküvői mulatós zenekar is ezt a humoros(nak szánt) nevet választotta magának.
A sörédi egység berendezése a Vadnyugatot idézi meg a faburkolatos falakkal, illetve a bejárat előtt van egy kiülős box is. A beltér L alakú, a belső részben egy biliárdasztal uralja a teret a mosdó előtt. Hogy ételeket tartanak-e, azt nem tudom, nem láttam, viszont lottozó és nemzeti dohánybolt is funkcionál az épületben.
Az üdítők közül a Pepsi család termékeit tartják, egy fél literes palack 420 Ft-ba került.
A mosdó kissé retró hatású, de elfogadható tisztaságú.
Átlagos hely, kommersz italokkal, átlagos árfekvéssel. Olcsónak nem mondanám.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Lesz Vigasz Pub Söréd - Külső képLesz Vigasz Pub Söréd - BelsőLesz Vigasz Pub Söréd - BelsőLesz Vigasz Pub Söréd - MosdóLesz Vigasz Pub Söréd - BelsőLesz Vigasz Pub Söréd - Külső kép

Lesz Vigasz Pub további értékelései

2019.08.22a párjával
A Lesz Vigasz szójátékkal első ízben 1997-ben találkoztam, amikor épp Kőbányán dolgoztam egy szerkesztőségben. Akkor jót szórakoztam rajta. Azóta még találtam vagy féltucatnyi helyet e néven, legutóbb Söréden, tavaly augusztusban. A dizájn kissé westernes. Van csócsó és biliárd. Az itaválaszték...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Pünkösd
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó