Don Roberto Pizzéria Sükösd

a 2 sükösdi étterem közül
pizzéria
Don Roberto Pizzéria Sükösd
Don Roberto Pizzéria SükösdDon Roberto Pizzéria Sükösd

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja

Don Roberto Pizzéria Sükösd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Átlagos 2022. február 24.a párjával járt itt
Adódik, hogy valahol borul rád az este, aztán eszedbe jut, hogy messze még az otthon, nem ártana egy kávét inni, mielőtt még kihagynának a reflexek vezetés közben. És akkor ez éppen Sükösdön jön rád. Azután megállsz a központnak tűnő helyen, a tér valami hősiességről szól, ahogy a legtöbb tér, valami hősi emlékművek éppen vesznek el az alkonyat homályában, a tér egyik sarkán van az Európa pékség, az fent is van az ittjartam.
Don Roberto Pizzéria Sükösd - BelsőDon Roberto Pizzéria Sükösd - Étel/italDon Roberto Pizzéria Sükösd - Belső