Sümegi kirándulás lezárása egy finom vacsorával

Scotti Udvarház SümegScotti Udvarház Sümeg a térképen

2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 28.
Sümegre indultunk kirándulni és már előtte héten megnéztük az ittjartam.hu oldalon, hogy hol is tudnánk enni egy jót. Volt 50%-os kuponfüzetünk, amelyben ez az étterem is szerepelt. Nem olvastunk jó véleményeket, így eléggé elbizonytalanodtunk.
Egyik ismerősünk ajánlására (aki a nyár közepén már járt itt) végülis mégis ide tértünk be.

Belépve a kapualjon egy nagy udvar fogadott minket, ahol nem ült senki sem (akkor éppen). Bent az étteremben viszont sokan voltak, két üres asztal volt érkezésünkkor, viszont folyamatosan érkeztek közben vendégek az udvarra is.
Az étlap készhezvételekor kicsit meglepődtünk, nyomtatott lapokat kaptunk, műanyag zacskós dossziéban.
Két pincér volt csak, így elég lassan ment a rendelés felvétele és kihozatala. Rögtön pálinkával kínáltak minket (augusztus 20-ára hivatkozva), ami finom volt.
A rendelés leadásakor meg sem kérdezte a pincérnő, hogy innánk-e valamit, nekünk kellett utána szólni. Finom hűtött bort kaptunk és a limonádé is ízletes volt.

A leves melegen érkezett ki, kicsit íztelen volt, viszont a májgombóc ízesítése ellensúlyozta ezt.
A főétel jó ízű, finom és árban is elfogadható volt mind a két étel.
Viszont lehetett volna kiadósabb adag, nekünk legalábbis kevés volt. Lehet, hogy az egész napos kirándulás miatt, de mi még desszertet is ettünk. Megkoronázta a napunkat a finom ízes és totyogós palacsinta is.

A hely tiszta volt, a belső rész nem volt lerobbant, szépen ki van festve, kényelmes székek, tiszta az étkészlet is. Mosdó is tiszta volt, viszont egy kis karbantartás ráférne az illemhelyiségekre. (letört ülőke pl.)

Bankkártyát is elfogadnak, az 50%-os kuponfüzet igénybevételekor viszont szigorúan csak készpénzzel lehet fizetni. A háttérben halk zene szólt (István király musical szólt, augusztus 21-én - gondolom az ünnep miatt).

Összességében jó hely, finomakat ettünk és jól is laktunk, kellemesen csalódtunk, bátran ajánlom másoknak is! :)
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Scotti Udvarház további értékelései

2017.01.16a párjával
Az étterem Sümegen egy szép környezetben található. Kupon fűzet révén találtunk erre az étteremre. A belső hangulata is nagyon megfogott bennünket. Hát a pincér már nem volt olyan kedves mikor megtudta, hogy kuponosok vagyunk , Folyamatosan a szabályait hangsúlyozta ! /Ezen azért meglepődtünk,...
2016.09.07gyerekekkel
Kellemes hangulatú árnyékos hely, nagyon kedves hölgy volt aki kiszolgált minket. Az ételek nagyon finomak voltak, nagy adag volt. A limonádé is isteni finom. Pozitívum pluszban: halászlét kihozták hal nélkül, és még kedvezményt is kaptunk a számla végösszegéből, mert a halat nem kértük. Ha...
2016.05.27a párjával
Már a kapun belépve fura érzés fogott el, az asztalokat látva pedig ki is akartam menni, de éhesek voltunk, így maradtunk. Egyetlen jót tudok mondani, a nagy melegben árnyékos helyen ülhettünk. Koszos asztalok, székek, a valaha biztos szép udvar most rendezetlen, lepukkant. Az étlapon szereplő...
JOKER Party House Sümeg - Napi árak
2024.10.01-ig