Scotti Udvarház Sümeg

Scotti Udvarház SümegScotti Udvarház Sümeg
Scotti Udvarház SümegScotti Udvarház Sümeg

Scotti Udvarház Sümeg bemutatkozása

A Szent István tér 1. , Scotti Udvarház épületének története
Sümeg legjelentősebb kultúrtörténeti és műemléki látnivalói a Szent István téren várják a látogatót.
A nemesi belváros egykori kúriái közül jobbról az első a XVIII. század elején épült Scotti-kúria.

JOKER Party House Sümeg - Napi árak
2024.10.01-ig
JOKER Party House Sümeg
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Scotti Udvarház Sümeg vélemények

Átlagos 2017. január 16.a párjával járt itt
Az étterem Sümegen egy szép környezetben található. Kupon fűzet révén találtunk erre az étteremre. A belső hangulata is nagyon megfogott bennünket. Hát a pincér már nem volt olyan kedves mikor megtudta, hogy kuponosok vagyunk , Folyamatosan a szabályait hangsúlyozta ! /Ezen azért meglepődtünk, mert más helyeken csak elkérik a szelvényt és ennyi.
Kiváló 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulatú árnyékos hely, nagyon kedves hölgy volt aki kiszolgált minket. Az ételek nagyon finomak voltak, nagy adag volt. A limonádé is isteni finom. Pozitívum pluszban: halászlét kihozták hal nélkül, és még kedvezményt is kaptunk a számla végösszegéből, mert a halat nem kértük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Sümegre indultunk kirándulni és már előtte héten megnéztük az ittjartam. hu oldalon, hogy hol is tudnánk enni egy jót. Volt 50%-os kuponfüzetünk, amelyben ez az étterem is szerepelt. Nem olvastunk jó véleményeket, így eléggé elbizonytalanodtunk. Egyik ismerősünk ajánlására (aki a nyár közepén már járt itt) végülis mégis ide tértünk be.
Gyenge 2016. május 27.a párjával járt itt
Már a kapun belépve fura érzés fogott el, az asztalokat látva pedig ki is akartam menni, de éhesek voltunk, így maradtunk. Egyetlen jót tudok mondani, a nagy melegben árnyékos helyen ülhettünk. Koszos asztalok, székek, a valaha biztos szép udvar most rendezetlen, lepukkant. Az étlapon szereplő ételek drágák.
Scotti Udvarház Sümeg - Étel/italScotti Udvarház Sümeg - Étel/ital
Szörnyű 2015. július 29.családjával járt itt
Sajnos itt ebedeltunk. A hely koszos, dohos, lepukkant. Az asztalterito alapbol le volt kajalva. A etelek kimondottan rosszak. Kerulendo.
Szörnyű 2015. május 10.a párjával járt itt
Május elsején túra után ültünk le a kerthelységben. Csak egy csapolt sör és egy kávé volt a kívánságunk, de ezt is csak részben és félórás várakozás után sikerült a személyzetnek teljesítenie. Csapolt sör az utcai reklámtábla ajánlása ellenére nem volt :-(
A kávé színes víz, kettő kockacukor és egy tejszínt nem tartalmazó kávéízesítő kíséretében.
Kiváló 2014. április 16.gyerekekkel járt itt
Már több éve visszajárunk a Scotti udvarházba, és mindig gond, hogy melyik ételt válasszuk, mert annyira finomak az ételeik. Kemencében készült specialitásaik verhetetlenek. Nagyon bőségesek az adagok, remek a kiszolgálás, a kerthelyiség családias, kényelmes lugasos. Az árak az is megfizethetőek. Italválasztékuk is bőséges, a helyi borokat is érdemes megkóstolni.
Scotti Udvarház Sümeg - Étel/ital
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nagyon gyors kiszolgálással,udvarias felszolgálással és nagyon finom ételekkel nyerte el tetszésünket,mindenki talál ízlésének megfelelő ételeket tudjuk ajánlani más turistáknak is! ! ! A környéken sétálva nagyon sok élménnyel gazdagodtunk,felejthetetlen élmény maga a vár és környéke.
2013. április 23.a párjával járt itt
Több alkalommal is ékeztünk ezen a helyen. Nagyon kedvesek a felszolgálók, ízletes, finom, választékos az ételkínálatuk. Mindenki találhat ízlésének megfelelő ételt.
A városban jól megközelíthető helyen van, parkolót is találni. Kerthelyiség is van, ami nagyon hangulatos. Csoportoknak, társaságoknak is lehetőség van étkezésre. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Scotti Udvarház Sümeg a térképen
8330 SümegSzent István tér 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
olasz