kicsimama: Csodás környezetben,profi kikapcsolódás,királyi hangulatban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Csodás környezetben,profi kikapcsolódás,királyi hangulatban

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Eddigi szállásaim közül ez volt a legkiemelkedőbb.Már egy éve elterveztem,hogy ide szeretnék eljutni.Minden profi módon kialakitva,megszervezve,elkészitve,csak legekben tudok róla beszélni.Nagyon szeretném ezt a csodás élményt mégegyszer átélni,de a gyerekeim és unokáim társaságában,együtt ugyanitt.

Szeretnéd követni kicsimama felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri...

2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel. A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak. A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-03 - 2019-03-01
 - Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-07-07
 - Sümegi csobbanás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 16.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-09-01