Kálmán József: Őszi kikapcsolódás a régi idők felidézésével - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Őszi kikapcsolódás a régi idők felidézésével

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak.
A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír inkább cigaretta papír vastagságú mint az általában megszokott!

Étkezés:

Szeretnéd követni Kálmán József felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri...

2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel. A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

2018. október 4.
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni! Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam! Tisztelettel: Némethné

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-03 - 2019-03-01
 - Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-07-07
 - Sümegi csobbanás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 16.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-09-01