B. Ákos P.: Szilveszter a Hotel Kapitányban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Szilveszter a Hotel Kapitányban

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri az árát. Közvetlenül a Sümegi vár tövében helyezkedik el. Saját lovardája van és földalatti hatalmas lovasjátékokhoz kialakított fűtött terem (lenyűgöző). A masszások jók de kissé drágák. A belső medence nagyszerű két szintes. Van közöttük nagy úszómedence, csúszdás gyerekmedence, meleg vizes pezsgő medence stb. Az ételek elegendőek és finomak. Az ottlét alatti fogyasztásokat érdemes a szobaszámra terhelni mert így nem kell vinni készpénzt állandóan és elég csak távozáskor kiegyenlíteni amit korrekt módon kezelnek. A szobákban van ingyenes széf ami nagyon jó dolog és megnyugtató. Szilveszterre jöttünk ami végett mint mindenütt több mint kétszeres az ár. A szilveszteri műsor olyan lett mint gondoltuk : nem nekünk való!
A zenék 80-as évek Mamma mia stb. Jó lenne már egyszer ha nem csak az 55/60+ éveseknek válogatnák a zenéket! Lehetne külön teremben egy 90-es évek slágereiből is bulit tartani! Ha ez valahol ilyen szállodában sikerülne akkor biztosan mindig visszajárnánk. Ebbe a szállodába tuti vissza fogunk látogatni de csak kizárólag nem kiemelt időszakban. Kirándulni és pihenni. :)

Szeretnéd követni B. Ákos P. felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel. A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak. A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír...

2018. október 4.
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni! Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam! Tisztelettel: Némethné

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-03 - 2019-03-01
 - Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-07-07
 - Sümegi csobbanás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 16.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-09-01