Kálmán56: Nagyszerű személyzet egy kiváló szállodában - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Nagyszerű személyzet egy kiváló szállodában

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Ritkán kerül az ember olyan szállodába, ahol mindennel nagyon elégedett. A Hotel Kapitány ilyen. Külön ki szeretném emelni a személyzet kedvességét, előzékenységét. A középkori lovagi torna és lakoma program nagyon igényes, jó szórakozás.

Szeretnéd követni Kálmán56 felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. február 16.
Maximálisan meg voltam elégedve, azt kaptam, amire számítottam. A panoráma gyönyörű volt, várra néző erkéllyel. A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak. Sok program közül lehet válogatni. Csak ajánlani tudom.

2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri...

2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel. A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-07-07
 - Sümegi csobbanás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 16.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-09-01
 - Akciós wellness hétköznapok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-09 - 2019-12-22