Huszár Noémi: Szuper jó!! - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 11 sümegi szállás közül

Szuper jó!!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szálloda gyönyörű helyen van,közvetlenül a vár alatt.A wellnessrészleg nagyon jó.A reggeli, vacsora bőséges nagy választékkal.Kedves kiszolgálás,segítőkész személyzet.A lovagi torna egy élmény volt!!

Szeretnéd követni Huszár Noémi felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk. Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére. A szoba...

2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Évindító napok a Kapitányban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-01-05
 - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 15.818,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-08-28