SchXénia: Őszi kirándulás Sümegen a Hotel Kapitányban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 11 sümegi szállás közül

Őszi kirándulás Sümegen a Hotel Kapitányban

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Idén is ősszel látogattunk Sümegre a Hotel Kapitányba és ugyan olyan pozitív élmény volt, mint tavaly! A wellness rész szerintem ideális kisgyermekes családok részére, a lovagi torna szinvonalas és abszolút végigülhető a kicsiknek is. A vár gyalog csak "terepjáró" babakocsival megközelíthető, de idén a 1,5 éves kicsi már saját lábán lejött ;)

Személyzet:

Szeretnéd követni SchXénia felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk. Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére. A szoba...

2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Évindító napok a Kapitányban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-01-05
 - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 15.818,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-08-28