MTamas_1024: Őszi pihenés Sümegen - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Őszi pihenés Sümegen

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk.
Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

Szeretnéd követni MTamas_1024 felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

2019. november 10.
Minden szempontból kiváló szálláshely. Amin esetleg javítani lehetne: Sajnos többnyire esős időt fogtunk ki. Ezért időnként beszorultunk a szobába. Jó lett volna, ha ezen idő alatt, több és nézhetőbb TV csatorna műsora között tudtunk volna válogatni. Természetesen ettől még rendkívül jól éreztük...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Évindító napok a Kapitányban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-01 - 2020-01-05
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 31.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 15.437,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-08-28