eripeti: Remek hétköznapok a Hotel Kapitányban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Remek hétköznapok a Hotel Kapitányban

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Minden szempontból kiváló szálláshely. Amin esetleg javítani lehetne: Sajnos többnyire esős időt fogtunk ki. Ezért időnként beszorultunk a szobába. Jó lett volna, ha ezen idő alatt, több és nézhetőbb TV csatorna műsora között tudtunk volna válogatni. Természetesen ettől még rendkívül jól éreztük magunkat és nagyon élveztük a Hotel Kapitány minden szolgáltatását. Kiváló szálláshely, másnak is csak ajánlani tudjuk.

Szeretnéd követni eripeti felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép...

2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással. Ami sajnos...

2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 28.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31