Rberto: Szülinapi wellness - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Szülinapi wellness

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép szobát, valamint finom ételeket és remek programokat. A vár is felülmúlta minden elképzelésünket. Gyönyörű, gondozott, és szépen berendezett minden kiállítás.
Ha negatívumot kellene említenem, akkor az az egyetlen, hogy a wellness részlegen, a medencékben hideg a víz.
Ettől függetlenül azt gondolom, hogy emlékezetes hétvégét töltöttünk el Sümegen.

Szülinapi wellness  - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Szülinapi wellness  - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Szeretnéd követni Rberto felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással. Ami sajnos...

2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 28.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2020-12-19
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31