Höröm: Feltöltő pár nap a Hotel Kapitányban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Feltöltő pár nap a Hotel Kapitányban

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Ami meglepett az a személyzet őszinte kedvessége, előzékenysége. A szobánk nagyon szép és kényelmes volt. Imádtam az ágyat, az ágyneművel (párna, paplan) együtt. Nagyon jókat aludtunk benne, pedig ez nem jellemző ránk. A fitness terem és a welness rész minden alkalommal feldobta a napunkat. Az étel kiváló volt. Mindennek nagyon finom íze volt, minden féle és igényű ember megtalálhatta a magának valót. Ami rendkívül megnyugtató volt, hogy folyamatosan töltötték fel a kínálatot. Nem kellett attól félni, hogy valamit nem tudunk megkóstolni. A lovagi torna élményét pedig meglepetésül kaptuk. Igazán köszönjük! nagyon feltöltő pár napot tölthettünk a szálláshelyen. Bátran ajánlom!

Szeretnéd követni Höröm felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. március 19.
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a...

2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek...

2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31
 - Október 23 ünnepe (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, különleges programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-10-25