konyagabcsi: Szuper hétvége! - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Szuper hétvége!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt. Ezúton is köszönjük az élményeket és a kellemes pihenés lehetőségét.

Szeretnéd követni konyagabcsi felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű. A kültéri medence vize nagyon hideg. Az esti zene nagyon hangos.

2020. július 6.
Nagyon szolgálatkészek voltak mert mi szoba cserével indultunk,mindenben maximálisan segítettek a mi igényeinkhez mérten mind anyagilag mind felszereltségben.Nagyon jól éreztük magunkat,Figyelmesek voltak mert a páromnak születésnapja volt és megköszöntötte a szálloda is.

2020. március 19.
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31
 - Október 23 ünnepe (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, különleges programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-23 - 2020-10-25
 - Halloween (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-11-01