konyagabcsi: Szuper hétvége! - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Szuper hétvége!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt. Ezúton is köszönjük az élményeket és a kellemes pihenés lehetőségét.

Szeretnéd követni konyagabcsi felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. október 22.
46.Házassági évfordulónkat ünnepeltük Önöknél. Amint az előző értékelésből láthatják, mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Az étteremben a fiatal felszolgálók nagyon kedvesek, szolgálatkészek, és udvariasak voltak! Az ismerőseinknek már meséltünk az élményekről, és mindenkinek ajánlani...

2020. október 17.
Harmadszor pihentünk a hotelben. Mindennel elégedettek voltunk most is.Az ételek finomak voltak, megfelelő válszték volt. A személyzet udvarias segítőkész .

2020. szeptember 21.
A feltüntetett képek alapján erkélyes, várra néző szobát vártunk. Ez nem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. A szoba felszerelése jó. Az ágy nagyon kényelmes. Személyzet: mindenki nagyon udvarias, előzékeny volt. Minden kérdésre választ kaptunk. Köszönjük. Csillagos 5! Az ételek...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 40.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-06 - 2022-01-01
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, történelmi lovasjátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24
 - Végvári Napok Hétvége (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással
Érvényes: 2021-08-05 - 2021-08-08