B.T.A.: Hotel Kapitány - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Hotel Kapitány

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A feltüntetett képek alapján erkélyes, várra néző szobát vártunk. Ez nem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. A szoba felszerelése jó. Az ágy nagyon kényelmes.
Személyzet: mindenki nagyon udvarias, előzékeny volt. Minden kérdésre választ kaptunk. Köszönjük. Csillagos 5!
Az ételek finomak és bőségesek voltak.

Szeretnéd követni B.T.A. felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. október 17.
Harmadszor pihentünk a hotelben. Mindennel elégedettek voltunk most is.Az ételek finomak voltak, megfelelő válszték volt. A személyzet udvarias segítőkész .

2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott.Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Aránylag kevés vendég volt a szállodában,és mindenütt figyeltek a tisztaságra,távolságtartásra, fertőtlenítésre.Az étkezéseknél a személyzet szolgálta ki a vendégeket, ami...

2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű. A kültéri medence vize nagyon hideg. Az esti zene nagyon hangos.

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-25 - 2020-10-30
 - Halloween (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sztárvendéggel, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-11-01
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2021-10-21