megkata: Sümeg egy éjszaka - Krigler Panzió Sümeg

Krigler Panzió Sümeg értékelése
2. helyezett a 11 sümegi szállás közül

Sümeg egy éjszaka

2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Kedves fogadtatást, családias hangulat, igazi vendéglátás.Tényleg vendégként kezelnek, kínálnak, marasztalnak. A tulajdonos házi süteménnyel kedveskedik.
Jó ár-érték arány. A szoba nagyon tiszta, kényelmes, bár kissé szűkös. A panzió több részletben épült bővült, mi a régi szárnyat próbáltuk. Teakonyha is van, ha valaki igényelné.
A parkolás ingyenes, de az udvar adottságai nem teszik lehetővé több parkolóhely kialakítását, így az utcán tudtunk - gond nélkül - parkolni.
A reggeli változatos, bőséges.
Az étteremből csodálatos kilátás nyílik.

Elhelyezkedés:

Sümeg egy éjszaka - Krigler Panzió Sümeg

Szeretnéd követni megkata felhasználót?    Igen

8330 Sümeg
Báróházi u. 11.

Vélemények megkata felhasználótól

2018. november 3.
Családdal hétvégét töltöttünk itt. Jól felszerelt, bár nem túl nagy apartman,a ház földszintjén, kertkapcsolattal. Két helyiség, max 6 fő befogadására alkalmas.A szobában kanapéágy, fölötte 2 személyes emeletes ágy, a nappali+konyha kihúzható kanapéval. A konyhában minden van. A fürdő jól...

2018. augusztus 7.
Családias, nyugodt, kellemes környezet, kedves személyzet.Jó konyha, bár a választék a létszámhoz illően nem túl nagy. A kedvezményes belépőket is kihasználtuk. A masszázst kifejezetten ajánlom. A fürdő - közvetlen átjárás - kicsi, de kellemes. A ruhák szárítása - mint a szállodák többségében...