megkata

megkata adatlapja

Regisztráció2018.05.09
Utoljára itt2019.02.18

2018. augusztus 7., kollégákkal járt itt
Többször (4x) jártam itt, tanulás, vizsgázás, ilyesmi :) A szobák tágasak, jól felszereltek, tiszták, van kényelmes kanapé, fotel, szék, asztal az ágyakon kívül. A fürdőszoba tiszta volt, egyszer tapasztaltam eldugult lefolyót (ami sajnos a szállodák többségében általános). Az ágy kényelmes volt. A kilátás, hát. . .
2018. május 9.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép, a kilátás valóban gyönyörű. A wellness részleg alsós gyerekekkel pont jó, belátható, így nem kell állandóan a sarkukban lenni. Az étkezés minősége átlagos, a vacsoráztató személyzet unott. A szoba kényelmes, az ágyat leszamítva, és nem lett volna rossz sötétítő a tetőtéri ablakra.
Kiváló 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családias, nyugodt, kellemes környezet, kedves személyzet. Jó konyha, bár a választék a létszámhoz illően nem túl nagy. A kedvezményes belépőket is kihasználtuk. A masszázst kifejezetten ajánlom. A fürdő - közvetlen átjárás - kicsi, de kellemes. A ruhák szárítása - mint a szállodák többségében - nem megoldott (ruhaszárító állvány?