ZigZag: Kisvárosi hangulat - Levendula Apartmanok Sümeg

Levendula Apartmanok Sümeg értékelése
4. helyezett a 11 sümegi szállás közül

Kisvárosi hangulat

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Ausztriából hazafelé tranzitszállásként, 1 éjszakára szálltunk itt meg. A sz....hu web-oldalon foglaltuk a szállást, előleget nem kellett fizetni, bankkártya adatokat sem kértek.
A szállásadó hölggyel telefonon leegyeztettük a részleteket érkezés előtt, személyesen is kedves volt. Sümeg külsőbb részén, családi házas övezetben egy kisebb utcában található felújított kertes családi ház volt a szállás, a tulajdonosék 2 házzal odébb laknak. A sóderrel felszórt udvarba max. 3 autóval be lehet parkolni. Az udvar hátsó része sáros, némi építőanyag volt lerakva, valószínűleg további házakat fognak építeni, ha jobb lesz az idő.
A szállás 2 apartmant takar, a nagyobb 3 szobás (amerikai nappali + 2 hálószoba), a kisebb 1+1 szobás. A lebetonozott teraszon egy kinti asztalhoz lehet kiülni, egyébként nincs kertje.
A konyha felszerelt, volt mikró, hűtő, kávéfőző, vízforraló, tűzhely, mosogató. poharakat, csészéket, tányérokat, evőeszközöket is találtunk.
A vártól elég távol esik, valamint bevásárlási lehetőség is a város más részeiben érhető csak el (a főutcában vagy a 84-es út mentén), autóval.
A kisebbik hálóban 2 fő, a nagyobban 3 fő tud megszállni (franciaágy + emeletes ágy). A nappali-konyhában egy kihúzható kanapé van még tartalék megoldásként. A ház tiszta, kulturált, az ágynemű szintén tiszta volt. A fürdőben egyszerű zuhanyzó és WC volt. A ház inkább nyáron és tavasszal lehet alkalmas, mi ugyanis a fűtés ellenére is fáztunk. Mindenhol kő van a házban, ami szőnyeg hiányában nagyon hideg volt, talán ez volt az oka. A zuhanyzóból a nejlonfüggönynél kifolyt a víz a fürdőszobába. A házban sehol nem találtunk felmosórongyot, vödröt, bármilyen egyéb tisztítószert. Nem takarítani akartam, mert tisztaság volt, de ilyesmire bármikor szükség lehet, nekünk is jól jött volna a kifolyt vizet feltörölni valamivel.
A wc-ben nincs fűtés, itt volt a leghidegebb a házban.
Televízió nincs, wifi van.
Árban a környékbeli lehetőségekhez képest ez elég kedvező volt, ezért ezt választottuk. 20ezer Ft 5 főre/1 éjszaka, ellátás nélkül. Fizetni csak készpénzzel lehet.

Ennyire tetszett: Átlagos

8330 Sümeg
Táncsics Mihály u. 17.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2019. október 10.
Romantikus kastélyszálló nyugis, természetközeli környezetben Hatvan közelében, Budapesttől kb. 50 km-re. A kastély a falutól is kívül esik, a kastély szomszédságában nincs lakott település. A kastély építtetője Podmaniczky Levente, 1868-ban késő klasszicista stílusban emelték, téli...

2019. november 14.
A megnyitást követően nem sokkal jártam itt, de akkor egyéb elfoglaltságok miatt csak a fotók feltöltéséig jutottam, az értékelés megírása elmaradt, de most pótolom. A Dohány utca belvárostól távolabbi részén található, túl a Nagykörúton, a New York kávéház után kell még egy keveset sétálni....

2019. november 13.
A pár éve berobbant ZING Burger-láncnak aktuálisan 8 étterme van, mindegyik Budapesten, jellemzően nagy forgalmú, turisták által is preferált csomópontokat, illetve bevásárlóközpontokat választottak helyszínként. Kézműves burgereket készítenek, alapvetően is jó minőségű marhahúsból, de extraként...