Megálló

Szalki Fogadó étterme SzalkszentmártonSzalki Fogadó étterme Szalkszentmárton a térképen

Kiváló 2016. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. április 17.
Keddi napon "tévedtünk" erre, Kalocsára látogattunk.
Súlyos közúti balesetem után, ahol vétlenül de áldozatként egyetlen túlélő voltam, 18 év elteltével sikerült újra a volánhoz ülnöm, ki akartam próbálni magam ismét az autóban sofőrként.
Sajna hamarabb fáradok, mint gondoltam, de mindenképpen meg akartam állni kicsit pihenni - ne okozzak problémát másoknak.
Nem húzom tovább, a kiszolgálás nagyon kedves és barátságos volt, anyum evett egy gesztenyepürét, én túrós palacsintát kértem - minden igényünket kielégítették :)
Tetszett, hogy - ugyan - a fogadó étterme még zárva volt, de a mellette létesített kis söröző/kávézó/vagy nevezzük kocsmának korán kinyitott. Kulturált tiszta hely, szolid árakkal és kedves kiszolgálással várja már kora' reggeltől a betévedő átutazókat!
Hangulat:Kiváló

Szalki Fogadó étterme további értékelései

2017.03.31barátokkal
Tíszta,gyönyörű,hatalmas étterem,kis boxokkal!Mindenki aki erre jár kóstolja meg a csülköt amit itt készítenek!Hatalmas adag!Lecsós karika burgonyával!Isteni finom! Kedves felszolgálók,gyors kiszolgálás,hatalmas mosollyal! Volt részem az alsó részen működő kis vendéglőben is vendégeskedni!...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös