hadorika1978

hadorika1978 adatlapja

Regisztráció2014.11.06
Utoljára itt2019.08.21

Kiváló 2019. május 1.a párjával járt itt
Korábban szerettem, a legutóbbi látogatás hatalmas csalódás volt, most - ma reggel - ismét remek helynek bizonyult. Nem tudom mitől függ az aktuális helyzet, de a mai reggelen dolgozó / kiszolgáló hölgy rendkívül kedvesen és barátságosan fogadta a vendégeket, ezen kívül az étlaptól eltérően is megcsinálta a palacsinta változatokat.
2014. december 3., kollégákkal járt itt
Barátságos hangulatú vendéglő, a személyzet segítőkész. Céges bulin voltunk, 20 fő körüli társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Igazán bőséges volt a kínálat, és minden mutatós és finom volt. Nézegettem (itthonról) a menüt, és az a'la cart kínálatot - ez könnyebben elérhető lenne nekem - és örömmel mennék is ide ezeket fogyasztani, de azt nem tudom hogy erre van-e lehetőség.
Kiváló 2016. április 17.családjával járt itt
Keddi napon "tévedtünk" erre, Kalocsára látogattunk. Súlyos közúti balesetem után, ahol vétlenül de áldozatként egyetlen túlélő voltam, 18 év elteltével sikerült újra a volánhoz ülnöm, ki akartam próbálni magam ismét az autóban sofőrként. Sajna hamarabb fáradok, mint gondoltam, de mindenképpen meg akartam állni kicsit pihenni - ne okozzak problémát másoknak.