Mit lehetne erről...

Rakaca-víztároló SzalonnaRakaca-víztároló Szalonna a térképen

Kihagyhatatlan 2023. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. november 1.
Szóval, van itt ez a tétel az ittjartamon, hogy Rakaca-víztároló, én meg félkörbe is jártam kétszer, de mit is mondhatna róla az ember... szép ősz van, az út mellett meg kiterülve fekszik a hatalmas vízfelület., Észak-Magyarország talán legnagyobb víztározója. Sárgák, zöldek. barnák az erdők, a "tó" alsó részén van meggátolva a Rakaca, hogy szabadon tovább folyjon, Szalonnánál van a vége, felmentünk egy kis dombra, hogy belássuk a tájat, aztán lementünk a gáthoz, ahol szabályozzák. A környékbeliek nyilván nyaralóhelyként használják az ajándékba kapott partot, horgászokat szórakoztat, lát el a gazdag halállomány, hát, ennyit lát belőle az ember átutazóban. Szép hely, ajánlom is mindenkinek!
Rakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - Külső képRakaca-víztároló Szalonna - EgyébRakaca-víztároló Szalonna - EgyébRakaca-víztároló Szalonna - EgyébRakaca-víztároló Szalonna - EgyébRakaca-víztároló Szalonna - EgyébRakaca-víztároló Szalonna - Külső kép
Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
2024.11.16-ig