Szántódi Erdészeti Étterem Szántód
8622 Szántód, Római út 2.

Szántódi Erdészeti Étterem Szántód a térképen

Szántódi Erdészeti Étterem Szántód értékelése:

1. helyezett a 4 szántódi étterem közül
36. helyezett Balatonon - 765 étterem közül

étterem, önkiszolgáló, vendéglő
házias ételek
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, csoportokat szívesen fogad ...
Visa
nincs

Szántódi Erdészeti Étterem Szántód bemutatkozása

Közel másfél évtizede már, hogy a Szántód és a környékbeli lakosok melegétkeztetése céljából megnyitottuk melegkonyhás éttermünket. Fő profilunk az egész évben állandó lakosok részére ebéd menürendszerben való kiszolgálása.
A nyári szezonban az itt ... Tovább >>
A nyári szezonban az itt üdülő kedves vendégeket is igyekszünk melegétkeztetéssel kiszolgálni. Így a nyaralás nem a konyhában töltött sok-sok óráról szól. Bízunk benne, hogy velünk a pihenés és a szórakozás gondtalan felüdülése mellett nyaralhat. Éttermünkben, korlátozva helyben fogyasztásra is van lehetőség.
Ételeinket Szántód, Kőröshegy, Balatonföldvár, Zamárdi térségébe ingyen szállítjuk ki. Így vállaljuk üdülők, iskolai csoportok alkalmi és rendszeres kiszolgálását, akár a napi három étkezési szokásnak megfelelően. Iskolai kirándulások étkeztetését is vállaljuk. Csoportos étkeztetésről kérjen egyedi árajánlatot!

Várjuk Önt is éttermünkben!

Szántódi Erdészeti Étterem Szántód képei

Szállások Szántód városában
Wellness csomagok Szántód városában

Szántódi Erdészeti Étterem Szántód vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nagy menüválaszték (nem csak a 4-5 féle napi menü, de menü árban tucatnyi frissensült és egytál étel kérhető), bőséges adagok és finom ételek. Jó értelembe vett retro hangulat, szimpatikus dolgozók, nagyon kedvező árak, amit csak kiemel, hogy mindez alig egy kilométerrel a Balaton parttól. Ismerősünk ajánlotta a helyet és azóta csakis innen hozatunk ebédet.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Balatoni nyaralásunk alkalmával látogattunk el az étterembe, mellyel nagyon elégedettek voltunk, többféle menüt kínálnak, illetve állandó ételválasztékuk is van. Tipikus menüzőhely, de örülnék, ha a munkahelyemen is ilyen minőségben és áron ehetnék. Csak ebéd kapható, de ottjártunkkor rengetegen voltak. Egyetlen negatívum a sajtos tészta íze.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta, kiválló jó hely. Nagyon finoman főznek,nagyon kedvesek.
Évek óta innen hozatjuk az ebédünket nyáron és ősszel.
Köszönöm az Erdészet összes dolgozójának ! Étel minősége kíváló!
Ár kíváló!
Roczkó Péterné

Legnépszerűbb csomagok Szántódon és környékén
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
2020.11.17. - 2021.02.28.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2021.01.20. - 2022.01.20.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
Akár 1 éjszaka 14.500 Ft./fő/éj ártól; félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal
2021.01.11. - 2021.05.31.

Szállodák Szántód környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Szántód
Holiday Hotel Csopak Szántód
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Szántódi Erdészeti Étterem SzántódX