Legközelebb nem csak kávézok itt!

City Grill Gyorsétterem & Kávézó SzarvasCity Grill Gyorsétterem & Kávézó Szarvas a térképen

2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. június 13.
Kellemes hely, tiszta, világos, üde színekkel, nem is zajos, jól el lehetne itt tölteni az időt, finomakat eszegetve, az asztalon lévő étlapok alapján – amin pizzák, grillek, hot-dogok – de mi csak egy kávé erejéig tértünk be ide. Ezt viszont hozta is a kedves felszolgáló hölgy, azonnal, tejeskannával, kétféle cukorral, vízzel. Ha legközelebb erre járok, biztosan kipróbálok valami harapnivalót is, és másoknak is ajánlom. Az egyetlen, ami kevésbé tetszett a gyors-látogatás alkalmával, hogy mosdó-wc nincs a gyorsétteremben. Igaz, hogy van az épület alagsorában, de ahhoz ki kell menni az utcára, ott le… ez azért tiszta volt, „vécésnénivel”, és nem volt kiírva, hogy mennyit kell fizetni.
City Grill Gyorsétterem & Kávézó Szarvas - Étel/italCity Grill Gyorsétterem & Kávézó Szarvas - BelsőCity Grill Gyorsétterem & Kávézó Szarvas - Külső képCity Grill Gyorsétterem & Kávézó Szarvas - Belső

City Grill Gyorsétterem & Kávézó további értékelései

2023.08.12csoporttal
Békésszentandrásról rendeltünk ebédet,nagyon finom,és bőséges volt az étel,a rendelést felvevő kedves volt,a futár gyorsan,precízen szállított.
2020.06.22családjával
Kirándulásról hazafelé ültünk be egy gyorséttermi ebédre. Kutyával voltunk, ezért a teraszon foglaltunk helyet. Az ételeket bent kellett rendelni, és nekünk is kellett bemenni érte, amikor szóltak, hogy elkészült. Igazából se rossz, se jó nem volt, a célnak (gyorsan együnk) megfelelt. Aki ilyen...
2017.06.23gyerekekkel
Bekesszentandrasi nyaralasunk alkalmaval ebedeltunk itt 4 napig. Valtozatos, hazi etelek, kedves dolgozok. Nagyon koszonjuk!
Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig