Lángosozó Szarvas

Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Lángosozó Szarvas vélemények

2016. október 14.barátokkal járt itt
A szarvasi lángosozóban a békésszentandrási sörözőben tett látogalás után Békéscsaba felé utazván álltunk meg, mert már nagyon éhesek voltunk. Hamburgernél, lángosnál, pizzánál a legjobb teszt a puritán, egyszerű változat, mondjuk lángosnál az is elárul valamit, hogy a sajt növényi-e vagy tisztes minőség, hogy a tejföl frissföl-e vagy tényleg tejföl, de ezúttal nem fenyegetett ez a veszély, jóbarátom, akivel elosztottuk a lángost, tejérzékeny, így aztán fokhagymásat kértünk.