Sok jóból kiváló

Sörmester Söröző SzarvasSörmester Söröző Szarvas a térképen

Kiváló 2016. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 26.
Már nagyon vártam, hogy a Szarvasi Sörmester kézműves főzde is nyisson egy saját kocsmát. Amikor a nemrégiben átutaztunk Szarvason, ha jól emlékszem Mezőtúrra igyekeztünk, de ebben már nem vagyok biztos, minden esetre köztes állomás volt a Rózsa söröző Békésszentandráson, ahol rendesen betankoltunk sörrel, épp e serfőzde kocsmájára lettem figyelmes.
Fék, parkolás, roham.
Vásároltunk a sörökből is fejenként vagy 8-10 üveggel, ittunk a nem gyümölcsös sörökből csapról egy-egy pohárral. Szerettünk itt lenni, kedves a kiszolgálás, nem rossz a beltér és korrektek a sörök. Nem réik el a békésszentandrásiak szintjét (a “kraft” sörökét mégúgyse), de azért vannak szép megmozdulásaik. Az Ütős Favágót és a Maharadzsát szerettem a legjobban a szortimentből.
Megyünk még, ez egészen biztos.
Sörmester Söröző Szarvas - BelsőSörmester Söröző Szarvas - BelsőSörmester Söröző Szarvas - BelsőSörmester Söröző Szarvas - EgyébSörmester Söröző Szarvas - Étel/italSörmester Söröző Szarvas - Külső képSörmester Söröző Szarvas - Külső képSörmester Söröző Szarvas - Külső képSörmester Söröző Szarvas - Külső képSörmester Söröző Szarvas - Étlap/itallap
Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig