Ruzicskay Alkotóház Szarvas

Ruzicskay Alkotóház Szarvas
Ruzicskay Alkotóház SzarvasRuzicskay Alkotóház Szarvas
Ruzicskay Alkotóház SzarvasRuzicskay Alkotóház Szarvas

Ruzicskay Alkotóház Szarvas bemutatkozása

Ruzicskay György (1896-1993) festőművész Szarvas város szülötte. 1918-ban Nagyváradon kezdte művészi pályáját, ekkor és ott vette fel a Ruzicskay művésznevet. Tanulmányait a Müncheni Képzőművészeti Akadémián, majd Rómában és Párizsban végezte.

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Ruzicskay Alkotóház Szarvas vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Érdekes 2023. május 28. járt itt
Volt szerencsém a mesterrel még nagyon régen találkozni, akkor ő vezetett végig a házon. Sajnos most zárva találtam, de eszembe jutottak a régi emlékek.
Kívülről készítettem néhány képet.
Ruzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - EgyébRuzicskay Alkotóház Szarvas - Egyéb