Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas

városi Szobor közül
Szobor
Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas
Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra SzarvasSimonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas

Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas bemutatkozása

Simonné dr. Kiss Ibolya a magyar rizskutatás kiemelkedő egyénisége volt, akit a magyar rizskutatás nagyasszonyának is szoktak nevezni. A tudósasszonyt ábrázoló emlékművet 2022. június 21-én avatták fel, alkotója Lestyán Goda János.

Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
Érdekes 2023. július 26.egyedül járt itt
Szarvason van egy szoborsor egészen a nagy híd mellett indul a víziszínház felöli patron és különösen elhanyagolt a sétány, pusztulóban van, gaz veri. . . mintha az épület is lakatlan lenne és csendesen romlana, ami mellette áll. A pusztuló szobrok sorát viszont egy viszonylag új, fényesebb alkotás nyitja meg, ő nem látszik az idő által vertnek, csak egy éve avatták fel.
Simonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas - EgyébSimonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas - EgyébSimonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas - EgyébSimonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas - EgyébSimonné dr. Kiss Ibolya mellszobra Szarvas - Külső kép