a 13 százhalombattai étterem közül

Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton

Pékler Százhalombatta vélemények

2023. február 18.egyedül járt itt
A Pékler pékség árainak jó része magasnak tűnt első látásra, meg másodikra is, de azért vannak teljesen jó ár/érték arányú termékeik is.
Jómagam egy szénhidrátcsökkentett pogácsát meg egy szintén szénhidrátcsökkentett bagettet vettem, előbbi jónak volt mondható utóbbi viszont annyira ízlett, hogy minden nélkül megettem pedig lett volna az autóban szalonna meg tepertő hozzá.
Tisztes 4 pont.
Pékler Százhalombatta - EgyébPékler Százhalombatta - EgyébPékler Százhalombatta - EgyébPékler Százhalombatta - Egyéb