Major Hotel és Apartmanház Szécsény
3170 Szécsény, Salgótarjáni út 4.

Major Hotel és Apartmanház Szécsény a térképen

Major Hotel és Apartmanház Szécsény értékelése:

2. helyezett a 3 szécsényi szállás közül

Major Hotel és Apartmanház Szécsény bemutatkozása

Hotelunkban 22 db 2 személyes, igényesen kialakított szoba található, franciaággyal vagy 2 külön álló ággyal. Minden szobához tartozik egy-egy korszerű fürdőszoba zuhanyzóval, amelyből 2 mozgássérültek számára lett kialakítva. Mindegyik szobában található telefon és televízió, illetve minden vendégünknek biztosított az ingyenes internet-hozzáférés.

Apartmanunk a palóc stílus jegyeit hordozza magában. 2x5 fő fogadására alkalmas. Külön konyha és fürdőszoba tartozik hozzá, amelyekben megtalálható a mosogatógép és mosógép is egyaránt. Továbbá vendégeink rendelkezésére áll még televízió és telefon is.

A szálloda területén lehetőség nyílik bográcsozásra, grillezésre, lovaglásra és teniszezésre is, illetve az autók számára ingyenes parkolóhelyet biztosítunk.

Ellátás:
A szobaár a reggelit tartalmazza. Félpanzió igényelhető.

Major Hotel és Apartmanház Szécsény képei

Major Hotel és Apartmanház Szécsény vélemények

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Május első napjait egy nagyobb csoporttal ebben a hotelben töltöttük. Negatívumként megjegyzem, hogy a kommunikáció a tulajdonossal nagyon nehézkes volt, így eléggé szorongva vártam az utazást. Mivel egy nagyobb csoportot vittünk oda, ezért előtte egy hónappal felkerestük személyesen a szállást, és akkor, ott már megnyugodtam, mert személyesen meg tudtunk mindent beszélni, a tulajdonos korrekt és udvarias volt.

Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.

Szállodák Szécsény környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

SzécsényX