Za'atar Közel-keleti Étterem & Kávézó Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Za'atar Közel-keleti Étterem & Kávézó Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Feleségemmel látogattuk meg az éttermet kiváncsiságból. Nagyon jó élményekkel lettünk gazdagabbak! ! Az ételek ízvilága európai szájnak kissé idegen és érdekes,de nagyon finom! A személyzethez, a tulajdonossal az élen az ételekkel-italokkal,keleti kultúrával kapcsolatban nyugodtan lehet kérdéssel fordulni!
Kiváló 2014. október 17.barátokkal járt itt
Keletiesen hangulatos. Az ételek autentikus arab ételek, lassan készítik, utóbb megtudtuk az okát, mindent frissen grillezve készítenek, de megéri a várakozást. Minden székesfehérvári étterembe jártam, de a Zaatar étterem árai a legreálisabbak. belvárosi étterem; könnyen közelíthető. A tulajdonos nagyon barátságos; minden vendéggel foglalkozik. Időn ként hastánc műsort tartanak, ami nagyon ritka Fehérváron.
Kiváló 2014. október 16.barátokkal járt itt
Barátokkal jártam itt még szeptemberben. Igazság szerint már korábban is voltam, de csak most ettem először. A tulajdonos személyesen fogadott bennünket, hastánc műsor is volt. A hely atmoszférája, az ételek is az autentikus arab konyhát idézik. Bizonyos ételek magyarázatra szorulnak, de személyzet készséggel áll rendelkezésünkre.