Prométheusz park Szekszárd

Prométheusz park Szekszárd
Prométheusz park SzekszárdPrométheusz park Szekszárd
Prométheusz park SzekszárdPrométheusz park Szekszárd

Prométheusz park Szekszárd bemutatkozása

A szekszárdi Babits Mihály Művelődési központ közelében, a Szent István téren található a Prométheusz park, ami egy sétakert. Benne található a Prométheusz-szoborcsoport, erről kapta nevét. A parkot Mőcsényi Mihály tájépítész hozta létre egykor dús növényzettel, 300 fajta díszcserje és virág alkotta a pompás kertet.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Prométheusz park Szekszárd vélemények

Kihagyhatatlan 2023. július 14.barátokkal járt itt
Én Szekszárdi lakos voltam,imádom nagyon szeretem is. Jó hely randira csendes békés barátságos én nagyon szerettem.
Megyek Szekszárdra nem fogom ki hagyni ott a sok jó emlékek!
Prométheusz park Szekszárd - EgyébPrométheusz park Szekszárd - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Érdekes 2023. július 8.a párjával járt itt
Prométheusz park, amely sétakert a Prométheusz-szoborcsoportról kapta az elnevezését. olvashatjuk egy városi ismertetőben. Kétségtelen, parkjellege is van a területnek, de ahol megközelíthetjük a fém óriást, az inkább gyep, az is kopott helyenként. Háttérként pedig egy lakótelepi betontömb szolgál. . .
Prométheusz park Szekszárd - EgyébPrométheusz park Szekszárd - EgyébPrométheusz park Szekszárd - EgyébPrométheusz park Szekszárd - EgyébPrométheusz park Szekszárd - Egyéb