9622 Szeleste, Arany János u. 37

grill ételek ...
magyar, német
Gösser

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste bemutatkozása

Kontinentális éttermünk hazai és nemzetközi ínyencségekkel várja a látogatókat – természetesen vegetáriánus vagy lisztérzékeny vendégeink kívánságait is ki tudjuk elégíteni. Csoportos étkezésnél kedvezményt biztosítunk, és bármilyen, előre megbeszélt menüt el tudunk készíteni.

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste képei

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste vélemények

2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Először jártunk ebben az étteremben a munkatársaimmal. Összekötöttük a kellemest, a hasznossal. Tiszta, rendezett helyiségek vártak minket. Udvarias, kedves volt a személyzet. Finom és megfelelő mennyiségű volt az ebéd. Köszönjük a kedves fogadtatást és kiszolgálást. Ha lehetőségem adódik rá, akkor párommal is eljövünk ide egy finom ebédre vagy vacsorára.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 9.
Férjemmel töltöttünk a Kastélyszállóban pár napot, és mindennel meg voltunk elégedve, beleértve az éttermet is. Jól főznek, van választék is bőven. A felszolgálók kedvesek, udvariasak és közvetlenek voltak velünk. Csendes, békés környezetben található, ahol kifejezetten jól esett nekünk az étkezések után egy kis séta.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három csodálatos napot töltöttünk el a gyönyörű környezetben lévő szelestei Kastélyban,amit az erdő és a csodálatosan szép arborétum vesz körül. Mind az üzemeltető, mind a személyzet kedves és segítőkész volt. Nem okozott gondot,hogy jóval korábban érkeztünk, és az sem, ha a vacsorából az A menü első fogását és a B menü második fogását kértük.

Legnépszerűbb csomagok Szelestén és környékén
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.08. - 2021.08.08.
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
2020.08.08. - 2020.10.01.

Szállodák Szeleste környékén
Hotel Wolf Szeleste
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Szeleste
Palace Hotel  Szeleste
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem SzelesteX