Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste

a 2 szelestei étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste
Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem SzelesteFestetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste bemutatkozása

Kontinentális éttermünk hazai és nemzetközi ínyencségekkel várja a látogatókat – természetesen vegetáriánus vagy lisztérzékeny vendégeink kívánságait is ki tudjuk elégíteni. Csoportos étkezésnél kedvezményt biztosítunk, és bármilyen, előre megbeszélt menüt el tudunk készíteni.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste vélemények

Kiváló 2018. június 6., kollégákkal járt itt
Először jártunk ebben az étteremben a munkatársaimmal. Összekötöttük a kellemest, a hasznossal. Tiszta, rendezett helyiségek vártak minket. Udvarias, kedves volt a személyzet. Finom és megfelelő mennyiségű volt az ebéd. Köszönjük a kedves fogadtatást és kiszolgálást. Ha lehetőségem adódik rá, akkor párommal is eljövünk ide egy finom ebédre vagy vacsorára.
Kiváló 2015. október 9.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk a Kastélyszállóban pár napot, és mindennel meg voltunk elégedve, beleértve az éttermet is. Jól főznek, van választék is bőven. A felszolgálók kedvesek, udvariasak és közvetlenek voltak velünk. Csendes, békés környezetben található, ahol kifejezetten jól esett nekünk az étkezések után egy kis séta.
Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste - Étel/ital
Kiváló 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
Három csodálatos napot töltöttünk el a gyönyörű környezetben lévő szelestei Kastélyban,amit az erdő és a csodálatosan szép arborétum vesz körül. Mind az üzemeltető, mind a személyzet kedves és segítőkész volt. Nem okozott gondot,hogy jóval korábban érkeztünk, és az sem, ha a vacsorából az A menü első fogását és a B menü második fogását kértük.
Festetich Kastélyszálló Ezüsthárs étterem Szeleste a térképen
9622 SzelesteArany János u. 37
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi