Sorsika

Sorsika adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.09.10
Utoljára itt2018.06.06

Kiváló 2018. június 6., kollégákkal járt itt
Először jártunk ebben az étteremben a munkatársaimmal. Összekötöttük a kellemest, a hasznossal. Tiszta, rendezett helyiségek vártak minket. Udvarias, kedves volt a személyzet. Finom és megfelelő mennyiségű volt az ebéd. Köszönjük a kedves fogadtatást és kiszolgálást. Ha lehetőségem adódik rá, akkor párommal is eljövünk ide egy finom ebédre vagy vacsorára.
Kiváló 2017. július 18.barátokkal járt itt
Az ételek ízletesek, változatosak, az adagok hatalmasak, az árak megfelelőek, kiváló a kiszolgálás, barátságos a személyzet, hangulatos, tiszta a környezet. Örülök, hogy itt lehettem. Mindenkinek bátran ajánlom. Mi kb. három órát töltöttünk itt, na nem azért, mert olyan lassú volt a kiszolgálás, hanem azért, mert sokat beszélgettünk.
Kiváló 2017. július 19.családjával járt itt
2017 februárjában jártunk itt családunk egyik felével. Az ételek nagyon ízletesek, gusztusosak voltak. Pont úgy néztek ki, mint az étlapon. Sokfajta, változatos fogás közül lehetett választani. (Megjegyzem, én személy szerint pont emiatt, nehezen tudtam dönteni, de végül sikerült :-))) ) Az étterem munkatársai udvariasak, segítőkészek, kedvesek voltak.