Zsóka Fogadója Szentantalfa

8272 Szentantalfa, Fő u. 33.

Zsóka Fogadója Szentantalfa a térképen

Zsóka Fogadója Szentantalfa értékelése:

1. helyezett az 1 szentantalfai szállás közül
295. helyezett Balatonon - 1140 szállás közül

Zsóka Fogadója Szentantalfa vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron többször is a Zsóka Fogadóban ültünk le ebédelni, vacsorázni. Jól tettük! Udvarias kiszolgálás, elegendő választék, a nagyobb társaság többféle étele alapján gusztusos tálalás, minden igen ízletes. A Balatonfelvidél gasztronomiája az elmúlt években hihetetlen átalakulást élt meg jó értelemben.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. július 2.
3 héttelezelött foglaltunk 2 ejszakara szallast a ZSoka Fogadojaba. 2 nappal az erkezesunk elött erekezett egy email a fönöknötöl, hogy sajnos napok ota nem tudnak elerni bennunket telefonon,de sajnos le kell hogy mondjak a szallast,mert tulfoglalas törtent.

Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 38.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2021.12.17-ig
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.417 - 24.130,- Ft/fő/éj között: önellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Szentantalfa környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

SzentantalfaX