Zsóka Fogadója Szentantalfa

8272 Szentantalfa, Fő u. 33.

Zsóka Fogadója Szentantalfa a térképen

Zsóka Fogadója Szentantalfa értékelése:

1. helyezett az 1 szentantalfai szállás közül
60. helyezett Balatonon - 1126 szállás közül

Zsóka Fogadója Szentantalfa vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyáron többször is a Zsóka Fogadóban ültünk le ebédelni, vacsorázni. Jól tettük! Udvarias kiszolgálás, elegendő választék, a nagyobb társaság többféle étele alapján gusztusos tálalás, minden igen ízletes. A Balatonfelvidél gasztronomiája az elmúlt években hihetetlen átalakulást élt meg jó értelemben.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. július 2.
3 héttelezelött foglaltunk 2 ejszakara szallast a ZSoka Fogadojaba. 2 nappal az erkezesunk elött erekezett egy email a fönöknötöl, hogy sajnos napok ota nem tudnak elerni bennunket telefonon,de sajnos le kell hogy mondjak a szallast,mert tulfoglalas törtent.

Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 14.405,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.18. - 2020.12.23.

Szállodák Szentantalfa környékén
Palace Hotel  Hévíz
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

SzentantalfaX