Centrum Panzió Szentendre ★★★

Centrum Panzió Szentendre
2000 Szentendre, Bogdányi u. 15.

Centrum Panzió Szentendre a térképen

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Centrum Panzió Szentendre vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Szuper! A tisztaság,a személyzet,az elhelyezkedése,a reggeli,Csak is pozitív minden! Közel van mindenhez,a panzió dunapartra néz,segítséget adnak mindenhez. Lehet beszélgetni a személyzettel,ami nekem igazán fontos volt. Ketten reggeliztünk,de annyi kaja volt,hogy csak ámultunk. Mindenféle élelem olt. meg is lepődtünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Gyönyörű helyen található a szállás. Két lépés a Duna, három lépés az összes étterem. A szoba szép, vadiúj, a személyzet kedves. Mi nem ehetünk tejes, lisztes, tojásos és kukoricás dolgokat, úgyhogy az étkezést éttermekben kellett megoldanunk, a szállás konyhájáról nem tudok nyilatkozni. Saját borukból is vettünk. Finom volt. Viszont. . .

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. márciusában töltöttünk itt 3 napot. A panzió a város központjában van, közvetlenül a sétálóutcában parkoltunk, ami nagyon pozitív, hogy ingyenes volt. A szobánk Dunára nézett, tágas és szépen berendezett, a fürdőszoba is szép, és tiszta. A személyzet nagyon barátságos, családias. A reggeli kielégítő, finom és kívánság szerint omlettet, tükörtojást kis kérhettünk az egyébként feltálalt reggeli mellé.

Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2022.10.31-ig

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Portobello Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

SzentendreX