Szentendre - Ferenczy Múzeum - Népművészetek HázaSzentendre - Római Kőtár Ferenczy Múzeumi Centrum
Szentendre - Szentendrei Képtár - Ferenczy Múzeumi CentrumSzentendre - Boromisza Tibor Emlékszoba

Szentendre bemutatása

Szentendre a Dunakanyar kapujában fekszik. Gyönyörű természeti környezete kirándulásra csábítja az arra járókat, a szépséges kisváros maga pedig művészeti és kulturális értékeivel ragadja meg a látogatót.
Tovább olvasom >>

Szentendre és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.04a párjával
Kiváló
A legfinomabb fagyit itt eszem mindig! Utánaolvastam, és a hely alapítójának évtizedekkel ezelőtti családi receptje alapján készítik ma is. Hát EZÉRT olyan finom, valódi ízű. Én leginkább a pisztáciát szeretem. No és a kedves kiszolgálást! KÖSZÖNÖM, jólesik ide betérni! Gyakran látogatunk el ide.
2024.02.03barátokkal
Kiváló
Most 4-en jöttünk fel. A túrát én vezettem. Kő-hegyi kolbászos-káposztalevest ettünk. Forrón kaptuk, kenyérrel. Nagyon laktató leves és finom. Mindenkinek ízlett és elég is volt az adag. Így vidáman túráztunk tovább. Ajánlom ha erre jártok fogyasszátok ti is e régi igazi turistaházban.
2024.01.10családjával
Kiváló
Udvarias felszolgálók fogadtak minket. Az étlap választéka megfelelő volt, extra kívánságokat is teljesítettek. Nagyon korrekt áron finom ételeket ettünk.

Szentendre és környéke kedvelt szállásai

Aquaworld Resort Budapest - Családi minivakáció
03.01-06.16.
Hotel Bellevue Esztergom
70.467 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Kirándulnál Szentendre környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Szentendre és környékén

Vadrózsa Panzió SzentendreVadrózsa Panzió, SzentendreCsomagok már 10.000 Ft/fő/éj ártól
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.840 Ft/fő/éj ártól
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 19.800 Ft/fő/éj ártól
Szentendre a térképen
90 étterem