Panni Pihenőház Szentendre
2000 Szentendre, Céh utca 3.

Panni Pihenőház Szentendre a térképen

Panni Pihenőház Szentendre értékelése:

14. helyezett a 17 szentendrei szállás közül
108. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Panni Pihenőház Szentendre bemutatkozása

A Pest megyei Szentedrén, varázslatos környezetben várja vendégeit a Panni Pihenőház, mely egy igényes, komfortos családi ház felső szintjén lett berendezve. A látnivalók száma végtelen: a Skanzen, az ódon kis város híres múzeumai (Marcipán Múzeum, Baba Múzeum) és a Dunakanyar látványa is az ide utazókat.

Panni Pihenőház Szentendre képei

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Panni Pihenőház Szentendre vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Csupa szív vendéglátók, kedves fogadtatás várt ránk, végtelen jóindulatúak, és segítőkészek voltak a tulajdonosok. A szállás otthonos, kellemes, jó hőmérsékletű, és nagyon tiszta volt. Hálásan köszönünk mindent, és szép nyarat kívánunk nekik !

Panni Pihenőház
Érvényes: 2022.06.24-ig

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Portobello Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

SzentendreX