Galéria Kávéház és Étterem Szentes

étterem, kávézó - kávéház
Galéria Kávéház és Étterem Szentes
Galéria Kávéház és Étterem SzentesGaléria Kávéház és Étterem Szentes
Galéria Kávéház és Étterem SzentesGaléria Kávéház és Étterem Szentes

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Galéria Kávéház és Étterem Szentes vélemények

Kiváló 2022. június 12.családjával járt itt
Nagyon figyelmesek,készségesek a felszolgálók.Az ételek ízletesek,bőségesek és igényes környezet.Az ár megfizethető.
2019. december 27.egyedül járt itt
A Galéria kávézóról legszívesebben csupa jót írnék, hiszen, ha egy vendéglátóipari egység a magyar alföld szívében ki a székely zászlót, akkor jó ponttal indul nálam. Délben menüztetnek, szemrevaló adagokat kínálnak olcsót, így a hely majdnem tele volt.
Galéria Kávéház és Étterem Szentes - Külső képGaléria Kávéház és Étterem Szentes - Külső képGaléria Kávéház és Étterem Szentes - BelsőGaléria Kávéház és Étterem Szentes - BelsőGaléria Kávéház és Étterem Szentes - BelsőGaléria Kávéház és Étterem Szentes - Belső
Szörnyű 2018. május 12.családjával járt itt
Ballagási ebédre érkeztünk, együttműködve, előre lejelentve, hogy ki, mi szeretne kérni. 2 órát vártunk, mire kihozták a levest. . Én értem, hogy ballagási időszak volt, de ha úgy gondolják, hogy valamire nincs kapacitásuk, ne vállalják el, maradjanak a menüknél, megyünk máshova. Mi egy szolgáltatásért fizettünk, nem szívességet kértünk az étteremtől.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. november 1.barátokkal járt itt
A napokban jártam itt a barátnőm névnapját ünnepeltük egy összeszokott kis csapattal. Jött is egy negédes pincérlány aki felvette az étel ital rendelést. Az ital hamar megjött de a vacsorára nagyon sokat kellett várni.De megérte bőséges és nagyon finom vacsit kaptunk. Kellemes hangulatos hely csak ajánlani tudom.
2016. április 13., kollégákkal járt itt
Bár először a hely kicsinek tűnik, mégis ötletesen megoldották azt, hogy a vendég nem érzi szűknek a teret. A téli időszakon kívül üzemel a kerthelyiség és az utcai terasz is és persze a galéria mindig, amiről a nevet is kapta az étterem. Az ételek ízletesek, változatosak, sok étel meglepően házias.
Átlagos 2015. augusztus 26.családjával járt itt
Szülővárosomba visszatérve egy meleg ebédre vágytam. Jól menő belvárosi helyet választottunk. A pincér nagyon profi volt,a kiszolgálással meg voltunk elégedve. A hely jól néz ki és hangulatos volt. Első rendelésre egy sztrapacskát és egy gulyás levest rendeltünk. Az sztrapacska kiváló volt. . . . De a leves szörnyen ízetlen és színtelen volt.
Galéria Kávéház és Étterem Szentes - Külső kép
Kiváló 2013. április 20.a párjával járt itt
Egyik kedvenc helyem a Galéria Étterem! Minden nagyon finom, a gyros tál, a 2 személyes tál isteni volt, és ettem már cézár salátát, mennyei volt az is! És nem utolsósorban a férjemmel ebben az étteremben vacsoráztunk együtt először, amikor megismerkedtünk! Ha valamit meg akarunk ünnepelni, mindig ezt az éttermet választjuk!
Galéria Kávéház és Étterem Szentes a térképen
6600 SzentesPetőfi Sándor u. 7/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo