Rolee: Családi nyaralás 2 gyerekkel - Open Hotel Szentes

1. helyezett az 5 szentesi szállás közül

Családi nyaralás 2 gyerekkel

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hotel jól megközelíthető, csendes helyen van, szép, rendezett, tiszta, zárt parkolóval, gyerek- és felnőtt medencével, kicsi játszótérrel és használható zöldterülettel. A személyzet kedves és figyelmes, a vacsorára szolgált ételek finomak és változatosak, a reggeli a szokásos hotel-es. Jó megoldás a kártyás ajtónyitó, nem kell a kulcsokkal bajlódni. Négy tagú családnak az egy szoba pótággyal szűkös lehet, ha a napot a hotelben lustálkodva töltenék, egyébként kényelmes és megfelelő. Összességében mindennel elégedettek voltunk.

Szeretnéd követni Rolee felhasználót?    Igen

Open Hotel Szentes
6600 Szentes
Örvény sor 1.

2020. február 24.
Kényelmes , jól felszerelt fürdőszoba, kellemes pihenést biztosító ágy. Terasz közvetlen a Kurcára nyíló szép kilátással. Mindenütt tökéletes tisztaság. Változatos, minden igényt kielégítő ételfinomságok. Külön gratuláció a schéfnek. A személyzet rendkívül közvetlen, figyelmes, ugyanakkor...

2020. január 2.
A személyzet remek! A tévé szolgáltatás, nem jó. A tévé 10 percenként kikapcsolt, valószínűleg a gyenge jel miatt, a szomszéd szobában mindösszesen 1 csatorna volt nézhető! A konyha jó, az ételsorból remekül tudott választani mindenki. A karácsony esti menü remek volt. Másnap reggel viszont a...

2019. október 22.
A szálloda csodás helyen a folyó partján helyezkedik el, a városközponthoz nagyon közel. Nyugalmas kikapcsolódást biztosít, a személyzet nagyon kedves a szálloda modern, nagyon szép.

Open Hotel, Szentes kiemelt csomagajánlatai
 - Tavalyi árak az Open Hotelben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-05-31
 - Open Hotel nyár, tavalyi ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-01 - 2020-08-31
 - Májusi hosszú hétvége - gyermekének ingyen!(min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-01 - 2020-05-03