Open Hotel Szentes ★★★★

Open Hotel Szentes
6600 Szentes, Örvény sor 1.

Open Hotel Szentes a térképen

Open Hotel Szentes

Open Hotel Szentes vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes , jól felszerelt fürdőszoba, kellemes pihenést biztosító ágy. Terasz közvetlen a Kurcára nyíló szép kilátással. Mindenütt tökéletes tisztaság. Változatos, minden igényt kielégítő ételfinomságok. Külön gratuláció a schéfnek. A személyzet rendkívül közvetlen, figyelmes, ugyanakkor tapintatos. Segítőkész, udvarias. A közeli fürdő pár perc séta a romantikus sétányon.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A személyzet remek! A tévé szolgáltatás, nem jó. A tévé 10 percenként kikapcsolt, valószínűleg a gyenge jel miatt, a szomszéd szobában mindösszesen 1 csatorna volt nézhető! A konyha jó, az ételsorból remekül tudott választani mindenki. A karácsony esti menü remek volt. Másnap reggel viszont a nagy méretű lapostányérok, mosogatás után is bűzlöttek a halszagtól!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A szálloda csodás helyen a folyó partján helyezkedik el, a városközponthoz nagyon közel. Nyugalmas kikapcsolódást biztosít, a személyzet nagyon kedves a szálloda modern, nagyon szép.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel jól megközelíthető, csendes helyen van, szép, rendezett, tiszta, zárt parkolóval, gyerek- és felnőtt medencével, kicsi játszótérrel és használható zöldterülettel. A személyzet kedves és figyelmes, a vacsorára szolgált ételek finomak és változatosak, a reggeli a szokásos hotel-es. Jó megoldás a kártyás ajtónyitó, nem kell a kulcsokkal bajlódni.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes volt a szállás, élveztem a természet közelségét - békák kuruttyolása esténként. Hajnalban a kis kakasok ébresztése, de csak nagyon távolról. Jó volt a természet közelsége a legnagyobb kényelemben.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Gyönyörű időben érkeztünk Szentesre, egy hosszú út után. Gyönyörű Városba találtuk magunkat. Mikor megláttuk a szállót, éppen olyan szép volt mint a képeken, amit addig csak elképzeltem. Az unukánkkal érkeztünk, szives fogadtatásban volt részünk. Gyönyörű tiszta , modern szálló, minden igényt kielégitett. Nagyon finom , és választékos menű sorból étkeztünk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Osztálytalálkozóra érkeztünk Szentesre, internetes kutatás után választottuk az Open Hotelt. A városban kiemelten szép helyen található, séta távolságra a szépen kialakított strandfürdőhöz. Kényelmesek, korszerűek a szobák, nagy parkolóban helyezhettük el az autónkat, lift is van, amivel a csomagok könnyebben szállíthatók.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
Első nap finom volt a mini fasírt. Mindkét nap változtatás nélkül ugyanaz volt a választék annyi különbséggel, hogy a második nap a bacon sós volt, a kakaós kalács pedig száraz.Ettől függetlenül nem maradtunk éhen, jóllakva távoztunk, mindennel meg voltunk elégedve.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kifogástalan hotel. Közvetlenül a folyó mentén helyezkedik el. A személyzet mosolygós pozitív kisugárzású nagyon kedvesek. A szobák modern stílusúak szépen berendezett kifogástalan tisztaság jellemzi. Gyerekbarát szálloda. A félpanziós étkezésekre sem lehet panasz. Ízletes ,változatos gusztusosan tálat svédasztal.
Válasz az értékelésre - 2019. március 23.
Kedves Zoltán!
Köszönjük szépen a kedves szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat!

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Rónyai Dorottya (Open Hotel)

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Szentesen voltunk egy csodás hétvégét töltöttünk el itt. Gyönyörű szállóban,ami minden igényünket 100% kielégitette. Az új szálló, modern új bútorokkal, igazi szin összeállitással, minden kényelemmel elátott. A személyzet közvetlen segitőkész, és borzasztó kedves. Nagyon finom ételek sora,volt mindkét napon.

Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szentes
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.28.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Éjjeli Bagoly Panzió
Érvényes: 2021.07.13-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Science Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.17-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-,Strand-,és Élményfürdőbe, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Szentes környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

SzentesX