Open Hotel Szentes ★★★★

Open Hotel Szentes
6600 Szentes, Örvény sor 1.

Open Hotel Szentes a térképen

Open Hotel Szentes képei

Open Hotel Szentes

Open Hotel Szentes vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A szálloda csodás helyen a folyó partján helyezkedik el, a városközponthoz nagyon közel. Nyugalmas kikapcsolódást biztosít, a személyzet nagyon kedves a szálloda modern, nagyon szép.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel jól megközelíthető, csendes helyen van, szép, rendezett, tiszta, zárt parkolóval, gyerek- és felnőtt medencével, kicsi játszótérrel és használható zöldterülettel. A személyzet kedves és figyelmes, a vacsorára szolgált ételek finomak és változatosak, a reggeli a szokásos hotel-es. Jó megoldás a kártyás ajtónyitó, nem kell a kulcsokkal bajlódni.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes volt a szállás, élveztem a természet közelségét - békák kuruttyolása esténként. Hajnalban a kis kakasok ébresztése, de csak nagyon távolról. Jó volt a természet közelsége a legnagyobb kényelemben.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Gyönyörű időben érkeztünk Szentesre, egy hosszú út után. Gyönyörű Városba találtuk magunkat. Mikor megláttuk a szállót, éppen olyan szép volt mint a képeken, amit addig csak elképzeltem. Az unukánkkal érkeztünk, szives fogadtatásban volt részünk. Gyönyörű tiszta , modern szálló, minden igényt kielégitett. Nagyon finom , és választékos menű sorból étkeztünk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Osztálytalálkozóra érkeztünk Szentesre, internetes kutatás után választottuk az Open Hotelt. A városban kiemelten szép helyen található, séta távolságra a szépen kialakított strandfürdőhöz. Kényelmesek, korszerűek a szobák, nagy parkolóban helyezhettük el az autónkat, lift is van, amivel a csomagok könnyebben szállíthatók.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
Első nap finom volt a mini fasírt. Mindkét nap változtatás nélkül ugyanaz volt a választék annyi különbséggel, hogy a második nap a bacon sós volt, a kakaós kalács pedig száraz.Ettől függetlenül nem maradtunk éhen, jóllakva távoztunk, mindennel meg voltunk elégedve.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Kifogástalan hotel. Közvetlenül a folyó mentén helyezkedik el. A személyzet mosolygós pozitív kisugárzású nagyon kedvesek. A szobák modern stílusúak szépen berendezett kifogástalan tisztaság jellemzi. Gyerekbarát szálloda. A félpanziós étkezésekre sem lehet panasz. Ízletes ,változatos gusztusosan tálat svédasztal.
Válasz az értékelésre - 2019. március 23.
Kedves Zoltán!
Köszönjük szépen a kedves szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat!

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Rónyai Dorottya (Open Hotel)

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Szentesen voltunk egy csodás hétvégét töltöttünk el itt. Gyönyörű szállóban,ami minden igényünket 100% kielégitette. Az új szálló, modern új bútorokkal, igazi szin összeállitással, minden kényelemmel elátott. A személyzet közvetlen segitőkész, és borzasztó kedves. Nagyon finom ételek sora,volt mindkét napon.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy izzig vérig igényes, átgondolt és minőségi anyagokból kivitelezett szálloda, mind ez egy csodálatos környezetben helyezkedik el. Az épület és a berendezés stílusa tényleg hangulatos. A szoba kényelmes és tiszta. A reggeli és vacsora is rendben volt a választék megfelelő. A személyzet barátságos és segítőkész volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Szép, új, kényelmes szálláshely! Csendes környezet. Az erkély csodálatos! A személyzet is segítőkész. Az ételek változatosak. Dohányosként végre volt olyan hely, ahol nyugodtan elszívhattam a cigarettámat! Visszatérünk - annak ellenére, hogy vágytam egy kis fürdőzésre, ehhez el kellett sétálni a szentesi városi strandra, ez negatívum, de egyébként kiváló!

Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Szentes
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi gálavacsorával, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.28.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 13.065,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.06-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szoba bekészítéssel, ünnepi valentin napi vacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Tisza Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 11.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, múzeum belépővel, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 2.008,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.16. - 2021.01.18.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.03.

Szállodák Szentes környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Téli fűszeres feltöltődés (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

SzentesX