Open Hotel Szentes ★★★★

Open Hotel Szentes
6600 Szentes, Örvény sor 1.

Open Hotel Szentes a térképen

Open Hotel Szentes

Open Hotel Szentes vélemények

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többszöri halasztás után a múlt héten végre eljutottam a hotelbe. Kiss é el van dugva,néhány útba-igazító tábla elkelne! Szerencsére a helyiek kedvesek voltak, így megtaláltuk. A szoba nagyon szép, tágas kényelmes. Sz étkezés is rendben volt, finom. A személyzet kedves készséges. Szóval egy jó hely! Talán egy mini wellness elkelne még (szauna, jakuzzi)

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Nagyon szép kis szobát kaptunk a terasz a Kurcára nézett. Reggelit kaptunk, ami finom, változatos vokt.
A tisztaság is megfelelő volt, a személyzet ufvarias, készséges. Mindenkinek ajánlom!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Nagyon szuper a hotel, modern, kényelmes, tiszta, finomak az ételek -köszönet a szakácsnak-, kedves és segítőkész a személyzet. Kicsit nehezen találtuk meg a hotelt, jó lenne, ha a városban is elhelyeznének néhány tájékoztató táblát, hogy könnyebben oda lehessen találni. Sok a szúnyog.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes , jól felszerelt fürdőszoba, kellemes pihenést biztosító ágy. Terasz közvetlen a Kurcára nyíló szép kilátással. Mindenütt tökéletes tisztaság. Változatos, minden igényt kielégítő ételfinomságok. Külön gratuláció a schéfnek. A személyzet rendkívül közvetlen, figyelmes, ugyanakkor tapintatos. Segítőkész, udvarias. A közeli fürdő pár perc séta a romantikus sétányon.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A személyzet remek! A tévé szolgáltatás, nem jó. A tévé 10 percenként kikapcsolt, valószínűleg a gyenge jel miatt, a szomszéd szobában mindösszesen 1 csatorna volt nézhető! A konyha jó, az ételsorból remekül tudott választani mindenki. A karácsony esti menü remek volt. Másnap reggel viszont a nagy méretű lapostányérok, mosogatás után is bűzlöttek a halszagtól!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A szálloda csodás helyen a folyó partján helyezkedik el, a városközponthoz nagyon közel. Nyugalmas kikapcsolódást biztosít, a személyzet nagyon kedves a szálloda modern, nagyon szép.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel jól megközelíthető, csendes helyen van, szép, rendezett, tiszta, zárt parkolóval, gyerek- és felnőtt medencével, kicsi játszótérrel és használható zöldterülettel. A személyzet kedves és figyelmes, a vacsorára szolgált ételek finomak és változatosak, a reggeli a szokásos hotel-es. Jó megoldás a kártyás ajtónyitó, nem kell a kulcsokkal bajlódni.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes volt a szállás, élveztem a természet közelségét - békák kuruttyolása esténként. Hajnalban a kis kakasok ébresztése, de csak nagyon távolról. Jó volt a természet közelsége a legnagyobb kényelemben.

Gerdus TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Gyönyörű időben érkeztünk Szentesre, egy hosszú út után. Gyönyörű Városba találtuk magunkat. Mikor megláttuk a szállót, éppen olyan szép volt mint a képeken, amit addig csak elképzeltem. Az unukánkkal érkeztünk, szives fogadtatásban volt részünk. Gyönyörű tiszta , modern szálló, minden igényt kielégitett. Nagyon finom , és választékos menű sorból étkeztünk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 20.
Osztálytalálkozóra érkeztünk Szentesre, internetes kutatás után választottuk az Open Hotelt. A városban kiemelten szép helyen található, séta távolságra a szépen kialakított strandfürdőhöz. Kényelmesek, korszerűek a szobák, nagy parkolóban helyezhettük el az autónkat, lift is van, amivel a csomagok könnyebben szállíthatók.

Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.553 - 7.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátás
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szent János Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és sószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.15. - 2021.11.30.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 19.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Szentes környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

SzentesX