Copfi: Nagyon tetszett - Open Hotel Szentes

Open Hotel Szentes értékelése
1. helyezett az 5 szentesi szállás közül

Nagyon tetszett

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Nagyon szép kis szobát kaptunk a terasz a Kurcára nézett. Reggelit kaptunk, ami finom, változatos vokt.
A tisztaság is megfelelő volt, a személyzet ufvarias, készséges. Mindenkinek ajánlom!

Szeretnéd követni Copfi felhasználót?    Igen

Open Hotel Szentes
6600 Szentes
Örvény sor 1.

2020. szeptember 15.
Többszöri halasztás után a múlt héten végre eljutottam a hotelbe. Kiss é el van dugva,néhány útba-igazító tábla elkelne! Szerencsére a helyiek kedvesek voltak, így megtaláltuk. A szoba nagyon szép, tágas kényelmes. Sz étkezés is rendben volt, finom. A személyzet kedves készséges....

2020. július 16.
Nagyon szuper a hotel, modern, kényelmes, tiszta, finomak az ételek -köszönet a szakácsnak-, kedves és segítőkész a személyzet. Kicsit nehezen találtuk meg a hotelt, jó lenne, ha a városban is elhelyeznének néhány tájékoztató táblát, hogy könnyebben oda lehessen találni. Sok a szúnyog.

2020. február 24.
Kényelmes , jól felszerelt fürdőszoba, kellemes pihenést biztosító ágy. Terasz közvetlen a Kurcára nyíló szép kilátással. Mindenütt tökéletes tisztaság. Változatos, minden igényt kielégítő ételfinomságok. Külön gratuláció a schéfnek. A személyzet rendkívül közvetlen, figyelmes, ugyanakkor...