Családi vacsora a Central Bistróban

Central Bistro SzentgotthárdCentral Bistro Szentgotthárd a térképen

2019. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. március 23.
Nemzeti ünnepünk estéjén tértem be családommal a szentgotthárdi vendéglátóba, melynek belső terme teljesen üres volt, minössze két lány ült a teraszon. A hellyel szemben lévő másik étterem tele volt (étlap magasabb árazással), ennek ellenére bizalmat szavaztunk neki.
A helység felújított, ízléses elrendezésű. Kedélyesen köszöntött két nagyon fiatal felszolgáló lány, hellyel kínált. Kedvesen hozta az étlapot, fel is vette röviden a rendelést. A kihozott négy vizes poharat nem az egyes személyek elé, hanem az asztal meghatározhatatlan pontjára tette.
Az ételek nagyon rendben voltak, panaszra semmilyen ok nem volt. A meglepetés a végén jött a számlával: a családom fogyasztását én magasabbra számoltam az étlep alapján, ám a mellékelt fotón lévő számla végül kevesebbről szólt. Kicsiny hazánkban ennek ellenkezőjéről inkább, hasonlóról nem hallottam. Megosztom hát, legyen másnak is hasonló meglepetése.
Összességében mindenki elégedett volt. Felmerült, hogy legközelebb mennénk-e, mindenki igennel szavazott.
Central Bistro Szentgotthárd - Egyéb
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel