Jam : Igazi gyöngyszem ez a hely Szentgotthárdon! - Rodeo Pizzéria Szentgotthárd

Rodeo Pizzéria Szentgotthárd értékelése
4. helyezett a 8 szentgotthárdi étterem közül

Igazi gyöngyszem ez a hely Szentgotthárdon!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 15.
Igazán örülök,hogy az én ajánlásommal és elsőként értékelhetem a Rodeó fogadót.Szentgotthárdon járva kerestünk volna egy olcsó,hangulatos kis vacsorázó helyet. Teljesen véletlenül bukkantunk erre a kis gyöngyszemre.:-)Fantasztikusan finom ételeik vannak és nagyon megfizethető áron. A serpenyős bab nekünk a kedvencünk lett! Közepes méretű, ,igazi bébeli,zománcos, nyeles serpenyőben tálalják ,isteni helyben frissen sütött,illatozó pizzakenyérrel,mindösszesen 1400 ft.-ért.A bab kukoricával,sok füstölt kolbásszal és sonkával körítve, szóval mesés.Van jó csapolt sörük is hozzá,ami még szintén meglepetés számba ment,hogy 590 ft-ért adtak egy isteni hosszú kávét, de úgy igazán kellemesen feltálalva (keksszel,vízzel,tejjel) és mellé egy házi tiramisut,ami egy igen ízletes és nagy adag volt. A pincérek rendkívül udvariasak és készségesek! Bátran ajánlom a helyet mindenkinek! Ha arra járunk mi már tudjuk hová menjünk,Petőfi út 51.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Jam felhasználót?    Igen

9970 Szentgotthárd
Petőfi u. 51.

2020. július 31.
Délután érkeztünk, már néhány alapanyag elfogyott, de a mosolygós, csinos felszolgálólánnyal mindent megbeszéltünk, mit hogy tudnak megoldani. A kerthelyiség hangulatos, nekem egy kicsit hangos volt a zene, de még nem kellett kiabálni, hogy értsük egymást. Az ételek finomak voltak, elég nagy...