Hegymegi Edit: Gotthardi nyaralás - Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthardi nyaralás

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nem csalódtam, amikor a szállodát választottam pihenésül az unokámmal. A reggeli és a vacsora választékos és nagyon finom volt. Kitűnő ötlet volt a gyerekeknek szervezett délelőtti, délutáni, esti programok.

Szeretnéd követni Hegymegi Edit felhasználót?    Igen

2019. július 19. - Gotthard Therme Hotel & Conference válasza Hegymegi Edit értékelésére:
Kedves Hegymegi Edit!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával. Igyekszünk minden korosztály számára kellemes pihenést, kikapcsolódást biztosítani.
Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket! Üdvözlettel: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata
Nátkai-Lang Szabina (Gotthard Therme Hotel & Conference)
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd
Füzesi u. 3/b

2019. augusztus 24.
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, kényelmes és tágas volt a szoba, tisztaság és rendezettség volt mindenhol. Gyors és segítőkész a személyzet a szállodában és az étteremben egyaránt. Az ételek finomak, ízletesek és gusztusosak voltak. Ha fogyott valami, rögtön pótolták. Ami nem tetszett, hogy...

2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen...

Gotthard Therme Hotel & Conference, Szentgotthárd kiemelt csomagajánlatai
 - Félpanziós akció (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-08-28 - 2020-12-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 28.567,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02